» مقالات

قیمت قفسه ریلی بایگانی

قیمت قفسه ریلی بایگانی چقدر است؟ این سوالی است که ما همیشه از مشتریان می شنویم. متأسفانه، پاسخ ساده ای وجود ندارد، اما این مقاله به شما کمک می کند تا دلیل آن را بفهمید.

اطلاعات بیشتر...

مبانی طراحی و قفسه بندی انبار بر اساس GMP

در طراحی یک انبار دارویی بر اساس GMP، دانستن نوع ذخیره سازی و بهینه سازی انبار یکی از اموری است که باید به آن ها توجه خاصی شود. انبارداری در صنعت دارو، در عین حال که بسیار مهم و از الزامات می باشد، متاسفانه غالبا نادیده گرفته می شود.

اطلاعات بیشتر...

قفسه بندی سالن پرورش قارچ

یکی از مهم ترین مواردی که در پرورش قارچ باید به آن توجه شود، انتخاب سالن پرورش قارچ مناسب است. قفسه بندی سالن پرورش قارچ به دنبال آن، می تواند دغدغه ی پرورش دهندگان قارچ باشد. سالن پرورش قارچ باید در محیطی به دور از هر گونه آلودگی محیطی – زیستی بنا شده باشد. سالن های پرورش قارچ عموما در مناطقی دور از شهر مستقر هستند.

اطلاعات بیشتر...

15 نکته برتر برای نصب قفسه راک انبار

آیا شما در حال نصب قفسه راک انبار خود هستید؟ در این صورت، بهتر است که همه چی برای اولین بار چک شود تا عملیات نصب درست انجام شود. تنها گامی که نمی توانید آن را نادیده بگیرید، ایمنی قفسه های پالت راک به روش صحیح و استاندارد می باشد. این گام برای اطمینان از ایمنی محصولات و همچنین نیروی کار شما بسیار حیاتی است. در این مقاله ما به بررسی 15 مورد از مهم ترین ملاحظلاتی که باید در نصب قفسه راک انبار خود درنظر بگیرید، می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

اهمیت و ویژگی پوشش کف مناسب انبار

منظور از پوشش کف مناسب، مقاومت در برابر بارگذاری و انتقال صحیح بار، از کف انبار به سمت پایین (زمین) است به نحوی که بارها به خاک زیر پی منتقل شوند. تعیین ویژگی های کف، نیازمند برآورد موقعیت دقیق پایه های قفسه ها می باشد، به گونه ای که بار نقطه ای متمرکز ناشی از قفسه ها، در محاسبات منظور شده و بر اساس لنگر خمشی ایجاد شده در زیر سطح پایه ها، عمق و مشخصات فونداسیون تعیین می گردد.

اطلاعات بیشتر...

اجزای اصلی و جانبی سیستم ذخیره – بازیابی اتوماتیک

تکنولوژی انبارهای ذخیره – بازیابی اتوماتیک، بر اساس ویژگی های کالا، ابعاد و مشخصات زمین، میزان سرمایه گذاری، ظرفیت انبارش، قفسه بندی انبار و مقدار ارسال و دریافت مورد نیاز و بسیاری دیگر از فاکتورهای تاثیرگذار در کارآمدی تجهیزات، به اشکال مختلف و در نتیجه با ویژگی های متفاوت توسعه یافته است، لذا به کارگیری ترکیبات متفاوتی از تجهیزات، در این تکنولوژی، بر اساس شرایط و خواسته های متنوع مقدور خواهد بود. بدیهی است انتخاب هر گزینه، دربرگیرنده مزایا و معایب خاصی است و بر این اساس، لزوم به کارگیری روش هایی که متضمن بهینه نمودن ترکیبات مختلف باشد، کاملا ضروری به نظر می رسد که در این مقاله، مورد بررسی قرار می گیرد.

اطلاعات بیشتر...

3 گامی که به بهبود کارآیی انبار شما کمک می کند

برای اینکه بتوانید به بهبود کارآیی انبار خود کمک کرده باشید سه گام: 1- جمع آوری داده ها 2- بالابرو، بیرن نرو که همان افزایش مساحت داخلی است و 3- زمانبندی در تحقق اهداف را باید دنبال کرد.

اطلاعات بیشتر...

نحوه ی کد گذاری قفسه های انبار

برای داشتن یک مدیریت موجودی موثر در انبار، هر مکان فیزیکی باید با خطوط واضح در انبار جدا شود و دارای یک برچسب مکان با کد مکان منطبق در سیستم مدیریت موجودی باشد و نحوه ی کد گذاری قفسه های انبار کاملا مشخص باشد. اقلام موجودی برای یک فرآیند کارآمد مدیریت موجودی باید به سرعت در آن قرار بگیرند، بنابراین اقلام باید به گونه ای قرار بگیرند که جای هیچ سوالی باقی نماند. کدهای مکان باید به گونه ای طراحی شوند که پیمایش در انبار را بدون دردسر و روان انجام دهد.

اطلاعات بیشتر...

چه مواردی را باید در انتخاب کمد کتابخانه در نظر گرفت؟

شرکت هایی که تولید کننده کمد کتابخانه سفارشی هستند، معمولاً مشاوره طراحی رایگان را ارائه می دهند که در آن یک طراح کمد کتابخانه به اداره، شرکت یا خانه شما می آید. طراح، موجودی کتاب، اسناد و مدارک شما را با سایزهای موجود در نظر می گیرد تا بتواند با در نظر گرفتن فضایی که در اختیار دارید بهترین طراحی کمد کتابخانه را به شما ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر...

چگونگی اجرای دستورات مدیریت انبار

گر چه آنالیز حرکت کالا و تصمیمات مربوطه همانند نوع جانمایی مورد استفاده در انبار، حالات خاص و سفارشی را برای سیستم نرم افزاری مدیریت انبار ایجاد می کند اما دستورات پایه ای و بنیادینی نیز وجود دارد که برای هر نوع سیستم WMS کاربرد دارند، در ادامه به این موارد می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

سیستم های مرتبط با سیستم مدیریت انبار

بسته به نوع فعالیت انبار، سیستم WMS، بین انواع زیرسیستم های، ارتباطی یکپارچه ایجاد کرده و تمامی اجزا و سیستم های انبار را (اعم از سخت افزاری و نرم افزاری) به یکدیگر مرتبط و مدیریت می کند که در ادامه به مهم ترین موارد اشاره شده است:

اطلاعات بیشتر...

مزایای برنامه های آموزشی در شرکت ها

در این مقاله به ادامه ی مزایای ایجاد شده از اجرای برنامه های آموزش و توسعه برای بهره مندی کارمندان شرکت می پردازیم. و به مواردی همچون: سبک های رهبری موقعیتی، رهبری معتبر، مدیریت عملکرد زمان، قدرت مذاکره، مبانی مدیریت عملکرد و ... می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

برنامه های آموزش و توسعه برای بهره مندی از کارمندان شرکت

آموزش کارکنان می تواند سال ها تجربه را به مجموعه مهارت های شخصی بیفزاید و هم به افراد و هم به شرکت ها رشد مورد نظر خود را بدهد. بهترین برنامه های آموزشی شرکتی هم به نفع اعضای تیم است و هم به نفع صاحبان مشاغل است. مزایای برنامه های آموزشی شرکتی: آموزش ارتباط تیمی، عادت موثر برای کار از راه دور، همکاری پویا برای تیم آموزش، آموزش ارزیابی DiSC و کشف سبک کاری شما، مهارت ارائه تأثیرگذار، مبانی مربیگری، حل تعارض، تصمیم گیری مطمئن، هوش هیجانی را در این مقاله به طور مفصل تشریح می کنیم.

اطلاعات بیشتر...

عوامل موثر بر مکان یابی انبار

در تعیین مکان یک انبار فاکتورهای خارجی متعددی نیز باید در نظر گرفته شوند که می توان به: محدودیت مربوط به تهیه زمین، هزینه های آماده سازی محل، موقعیت تقریبی مبدا و مقصد کالاها، اندازه و شکل مکان، دسترسی به مکان، ظرفیت مکان، خصوصیات مکان، فاکتورهای ساختمانی، ایمنی، قوانین و انضباطات محلی، داشتن اهداف خاص، تبلیغات اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر...

مکان یابی انبار

تعیین موقعیت های مکانی ممکن برای انبارها از سازمانی به سازمان دیگر و از موقعیتی به موقیعت و زمان دیگر تفاوت دارد. تصمیم گیری در این مورد، به برنامه ریزی دقیق و پیش بینی درست و مقداری تجزیه و تحلیل نیاز دارد.

اطلاعات بیشتر...

روش های ساماندهی کتابخانه محتوای سازمانی

مشکل بسیاری از تیم های بازاریابی این است که آن ها تمام وقت خود را صرف جستجوی محتوا به جای سازماندهی آنچه دارند و ایجاد کتابخانه محتوا می کنند. یک کتابخانه محتوای سازمان یافته می تواند به ساده سازی جریان کار شما کمک کند، در وقت شما صرفه جویی کرده و به شما امکان می دهد پست ها را به راحتی مورد استفاده قرار دهید. بنابراین، چگونه سازماندهی کتابخانه محتوای خود و افزایش موجودی خود را انجام می دهید؟

اطلاعات بیشتر...

بخش دوم: طراحی و اجرای قفسه بندی انبار

در این بخش به ادامه ی بررسی برنامه ریزی طراحی و اجرای قفسه بندی انبار و در نهایت مرحله ی پایانی قفسه بندی و چیدمان انبار به صورت طراحی اولیه و یا طراحی مجدد انبار می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

بخش اول: طراحی و اجرای قفسه بندی انبار

قابل درک است که تغییر در کل عملیات انبار برای شما استرس آور باشد. در هر صورت، طراحی یک انبار و اجرای قفسه بندی انبار مسئله ایی مهم و بزرگ در ادامه ی کسب و کار و تجارت شما می باشد.

اطلاعات بیشتر...

ایمنی در طراحی قفسه بندی انبار ( سازه فلزی مقطع باز یا مقطع بسته؟)

ایمنی در فضای داخلی انبارها تا حد زیادی به شرایط هر سیستم ذخیره سازی و قفسه بندی انبار بستگی دارد. بنابراین برای حفظ سطح عالی ایمنی و کیفیت در انبار 7 عامل را مورد بررسی قرار می دهیم.

اطلاعات بیشتر...

قفسه بندی کتابخانه دانشگاه ها و مدارس

کتابخانه دانشگاه ها و مدارس مکانی برای یادگیری، تحقیق، پژوهش و اکتشاف است. بنابراین انتخاب چیدمان و قفسه بندی مناسب برای فضای نگهداری کتاب ها به منظور دستیابی به موفقیت، ضروری می باشد.

اطلاعات بیشتر...
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  بعدی  آخرین
مشاوره رایگان و کارشناسی تخصصی