» مقالات

امنیت در بایگانی اسناد

برای حفظ امنیت بایگانی اسناد در این مقاله 6 مورد را ذکر کرده ایم که اطلاعاتی را در مورد تعیین مکان مناسب، استفاده از کمد بایگانی که بتواند امنیت بایگانی اسناد را تامین نماید را کسب خواهید نمود تا در زمان نگهداری اسناد و مدارک بتوانیم آن ها را از تمامی خطرات انسانی و طبیعی در امان نگه داریم.

اطلاعات بیشتر...

سیستم های قفسه بندی انبار

سیستم های قفسه بندی انبار در حال حاضر به سیستم انبارداری از کف، قفسه بندی ثابت، قفسه بندی متحرک و انباداری خاص تقسیم بندی می شوند.

اطلاعات بیشتر...

تدارکات و لجستیک در انبار مکانیزه

تدارکات و لجستیک دارای فرآیندهایی است که با اتوماسیون سازی و مکانیزاسیون مزیت هایی را در ذخیره انرژی به ارمغان می آورند. در این مقاله مزیت های انبار مکانیزه در ساده سازی فرآیندهای تدارکات و لجستیک را مورد بحث قرار می دهیم.

اطلاعات بیشتر...

نگهداری مواد غذایی در دوران کرونا

توصیه هایی در مورد کار با مواد غذایی و بسته بندی آن در حالی که در محاصره کرونا ویروس هستیم، وجود دارد که با ذخیره سازی ایمن، بهترین محافظت را برای نگهداری مواد غذایی در انبار خود به و جود آورید.

اطلاعات بیشتر...

قفسه بندی انبار

اوژن، انواع سیستم های قفسه بندی انبار نظیر: قفسه بندی انبار پالت راک، ایزی راک، قفسه بندی انبار خود راهرو، پانل راک، بالکی راک، قفسه بندی انبار مشبک، قفسه بندی سردخانه ایی (گالوانیزه) و فروشگاهی به صورت ثابت، متحرک، ریلی و تمام اتوماتیک را در این مقاله به تفصیل شرح می دهد.

اطلاعات بیشتر...

دستگاه ازون ساز چیست؟

دستگاه های ازون به عنوان روشی مؤثر برای تمیز کردن آلودگی هوا و بوها معرفی می شوند. و امروزه جمله ی " ضد عفونی کردن با ازون" را زیاد می شنویم. می خواهیم در این مقاله به مواردی همچون: گاز ازون چیست؟ آیا ازون برای شما مضر است؟دستگاه تصفیه هوا با ازون چیست؟ و در نهایت دستگاه ازون ساز چیست و چگونه کار می کند؟ بپردازیم.

اطلاعات بیشتر...

انبار مکانیزه

مکانیزه کردن انبار، اتوماسیون سازی انبار و هوشمند سازی انبار در دو بخش سیستم مکانیزه فرآیند و انبار مکانیزه فیزیکی می باشد که در این مقاله به تعریف انبار مکانیزه، انواع و نحوه اتوماسیون سازی انبار می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

پالت راک چیست؟

قفسه بندی پالت راک تا حد زیادی می تواند در انبار و صنعت کسب و کار ما مفید واقع شود. با گذشت زمان توانستیم با استفاده از طیف گسترده و طراحی متنوعی از قفسه راک، از آن در قفسه بندی کتاب و کمدهای بایگانی بهره مند شویم.

اطلاعات بیشتر...

نحوه آرشیو مجموعه های عکاسی

در این مقاله ما به بررسی عواملی که باعث از بین رفتن و نابودی عکس ها می شوند می پردازیم و همچنین مواردی را مطرح می کنیم که با استفاده از آن ها از طولانی شدن عمر عکس ها هنگام بایگانی و آرشیو آن ها اطمینان حاصل نمایید.

اطلاعات بیشتر...

5 نکته برای خرید قفسه راک

در این مقاله سعی گردیده است که در مورد نحوه خرید قفسه راک و مواردی که در خرید قفسه راک باید در نظر بگیریم را به تفصیل بیان کنیم. زیرا تجهیزاتی که بتوانند در عملیات انبارداری و ذخیره سازی محصولات به خوبی عمل کنند، در واقع می توان انتظار داشت که سود بیشتری هم داشته باشند.

اطلاعات بیشتر...

اندازه گیری قفسه پالت راک

اطلاع از اندازه و ظرفیت قفسه بندی انبار خود به ما در جهت تصمیم بهتر در زمان جابجایی، افزودن قفسه پالت راک به انبار، ظرفیت و میزان بار ذخیره شده در قفسه ها کمک شایانی خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر...

رعایت موارد بهداشتی انبار در دوران کرونا

برای اینکه محیط کار و انبار را ضدعفونی و موارد بهداشتی را در دوران کرونا رعایت کنیم، مجموعه ایی از دستورالعمل ها هستند که می توانند به بهداشت محیط کار و انبار کمک شایانی کنند. به همین منظور در دوران کرونا لازم است که تمامی این موارد رعایت گردد.

اطلاعات بیشتر...

مدیریت و قفسه بندی انبار کوچک

در انبارها و سایر تأسیسات ذخیره سازی، مسلماً فضا با ارزش ترین دارایی است. با استفاده از بهترین استفاده از فضای انبار خود، مشاغل کوچک می توانند میزان کالایی را که می توانند درانبار کوچک خود ذخیره کنند با مدیریت انبار به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

اطلاعات بیشتر...

نحوه بایگانی اسناد در زونکن

نحوه بایگانی اسناد، مدارک، پرونده ها و زونکن ها به دلیل کمبود فضای فیزیکی دغدغه ای است که برای هر چه بهتر انجام شدن بایگانی ما را مجبور به داشتن برنامه ریزی دقیقی می کند که در این مقاله به آن ها می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

سقوط قفسه پالت راک

سقوط قفسه پالت راک یا ریزش قفسه بندی کاملاً قابل پیشگیری است و فقط به دلیل مواد بی کیفیت، نصب بی کیفیت، آموزش نادرست، خرید قفسه پالت راک دست دوم و یک سری اشتباهات رایج در قفسه بندی ممکن است به وجود آید.

اطلاعات بیشتر...

تاثیر ضدعفونی کنندگی گاز ازون در محیط

موارد مربوط به تاثیر ضدعفونی کنندگی گاز ازون را در موضوعاتی همچون: چرا ما به ضدعفونی هوا احتیاج داریم؟ ظرفیت ضد عفونی ازون، روش ضد عفونی هوا با استفاده از ازون و میزان اثربخشی ازون در کاهش باکتری های موجود در هوا بررسی می کنیم.

اطلاعات بیشتر...

مجموعه های موزه ایی در آینده

مجموعه های موزه ایی و گالری ها در آینده می توانند تغییرات و الهاماتی را در افراد به وجود بیاورند. مجموعه های موزه ایی می توانند عجیب و غریب، جذاب، تأیید کننده، لذت بخش و چالش برانگیز باشند. آنها احساسات را برانگیخته و ایده ها را تحریک می کنند.

اطلاعات بیشتر...

قفسه بندی انبار مواد شیمیایی

مناطق قفسه بندی انبار مواد شیمیایی در محیط آزمایشگاه ها شامل انبارهای مرکزی، انبارها، مناطق کار آزمایشگاهی، کابینت های انبارداری، یخچال و فریزر می باشد. این مقاله راهنمایی عملی در مورد مکان و چگونگی نگهداری مواد شیمیایی، به ویژه برای انبار شرکت های کوچک و متوسط ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر...

امنیت لیفتراک در انبار

برخی از تصادفات لیفتراک از جدی ترین انواع خطرات در انبارها است. امنیت لیفتراک در انبار به دلیل اینکه با کارگران و عابرین پیاده ایی که در انبار کار می کنند رابطه ی مستقیمی دارد از جدی ترین مسائل ایمنی در انبار می باشد.

اطلاعات بیشتر...

انواع قفسه بندی انبار

برای داشتن قفسه هایی متناسب با انبار خود، ما به تجزیه و تحلیل مفصلی از انواع قفسه بندی انبار می پردازیم تا بتوانیم در یافتن بهترین قفسه انبار به شما کمکی کرده باشیم. همانطور که می دانیم نوع قفسه بندی که برای انبار خود انتخاب می کنیم بستگی مستقیم به بودجه، سازماندهی و گردش مستقیم محصولاتمان دارد.

اطلاعات بیشتر...
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی  آخرین
مشاوره رایگان و کارشناسی تخصصی