» مقالات

افزایش فروش در لابه لای قفسه بندی فروشگاهی

نحوه ی قفسه بندی فروشگاهی و استفاده از تکنیک های بصری عواملی هستند که تاثیر شگرفی در افزایش فروش ایجاد می کند. بنابراین تصمیم گرفته ایم که در این مقاله 14 تکنیک افزایش فروش در لابه لای قفسه بندی فروشگاهی بر پایه ی تجربه ی بصری را برای شما تشریح کنیم.

اطلاعات بیشتر...

قفسه بندی موبایل رک در انبار

اوژن، به منظور هوشمندسازی و بهینه سازی انبارها توانسته است قفسه بندی موبایل رک را در انبارها طراحی، تولید و عرضه کند. این سیستم ها دارای مزیت های منحصری به فردی هستند که در این مقاله به آن ها می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

قفسه ایزی راک را بیشتر بشناسیم.

یکی از انواع قفسه بندی انبار، قفسه ایزی راک است که در اوژن به دو شکل ایزی راک ثابت و ایزی راک ریلی تولید می گردد. برای اینکه با این نوع قفسه بندی انبار بیشتر آشنا شوید، با ما همراه شوید.

اطلاعات بیشتر...

قفسه خودراهرو چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

قفسه خودراهرو یکی از انواع قفسه بندی انبار است که برای محصولاتی با تنوع پایین و چگالی بالا مناسب است. در این نوع سیستم قفسه بندی، حرکت لیفتراک به صورت یکطرفه می باشد و پالت ها در اعماق بالا در قفسه ها بارگزاری می شوند.

اطلاعات بیشتر...

هر آنچه که باید در مورد قفسه فروشگاهی بدانید.

انتخاب بهترین نوع قفسه فروشگاهی می تواند تاثیر مستقیمی بر ظرفیت فروش فروشگاه ها و سوپرمارکت ها داشته باشد. ما در این مقاله هر آنچه که باید در مورد قفسه فروشگاهی بدانید را به طور مفصل بیان خواهیم کرد.

اطلاعات بیشتر...

همه چیز درباره قفسه پانل راک

قفسه پانل راک یکی از انواع قفسه بندی انبار صنعتی است که در صنایع مختلفی اعم از کارخانه های تولیدی، فروشگاه ها، ادارات و حتی گاهی در انبار منازل مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله ما به بررسی مزایا و معایب قفسه بندی پانل راک می پردازیم و توضیح می دهیم که چطور می توان بهترین نوع قفسه بندی انبار را برای انبار در کسب و کار و صنعت خود داشته باشید. و در نهایت نکته هایی را در نگهداری و نصب قفسه پانل راک بیان خواهیم کرد.

اطلاعات بیشتر...

قفسه بایگانی زونکن

استفاده از قفسه بایگانی زونکن، می تواند در نظم بخشیدن، دسترسی سریع، صرفه جویی در فضای اداری کمک شایانی کند. در این مقاله می خواهیم از مزیت های کمد بایگانی زونکن و تجهیزاتی که در آن می توان ذخیره سازی کرد صحبت کنیم. استفاده از فایل آویزان، پوشه و زونکن مواردی هستند که هر شرکتی برای ذخیره ی اسناد مهم خود از آن ها بهره مند می شود.

اطلاعات بیشتر...

5 فناوری برتر انبارداری هوشمند

استفاده از فناوری های هوشمند در انبار موجب افزایش بهره وری، دقت، سرعت و بهبود عملکرد کارکنان می گردد. در این مقاله به معرفی 5 فناوری برتر انبارداری هوشمند می پردازیم و بیان می کنیم که چرا باید سیستم انبار و انبارداری خود را هوشمندسازی و مکانیزه کنیم.

اطلاعات بیشتر...

نگهداری و تعمیرات قفسه‌های انبار

هر انباری دارای نوعی از قفسه بندی است که این قفسه ها نیازمند نگهداری و تعمیرات هستند. در این مقاله می خواهیم روش های نگهداری و مراقبت از قفسه های انبار و همچنین کمدهای بایگانی ریلی در اوژن سیستم جهان را برای شما به تفصیل بیان کنیم.

اطلاعات بیشتر...

نحوه محاسبه فضای انبار

برای اینکه بتوانید تصمیم درستی در مورد نحوه ی قفسه بندی انبار و ذخیره سازی اقلام خود در انبار بگیرید نیاز است که نحوه ی محاسبه ی فضای انبار را بدانید و نسبت به امکاناتی که دارید، دست به انتخاب بزنید.

اطلاعات بیشتر...

چرا قفسه فلزی مشبک را برای انبار خود انتخاب می کنیم؟

قفسه فلزی مشبک، با مزایایی همچون: دوام و انعطاف پذیری بالا، راحتی نصب و سهولت در جابجایی انبار، افزایش امنیت کارکنان و محصولات نقش بسزایی در قفسه بندی انبار دارد.

اطلاعات بیشتر...

قهرمانان فراموش شده اقتصاد: چرا انبارهای بهتر، کلید رشد آفریقا خواهند بود؟

انبار، یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که در قاره آفریقا، پتانسیل بالایی برای رشد اقتصادی آن درون خود نهفته دارد. در این مقاله به تحول انبارداری در رشد اقتصاد خواهیم پرداخت.

اطلاعات بیشتر...

کمد بایگانی ریلی چه مزیت هایی دارد؟

استفاده از کمد بایگانی ریلی یکی از مهم ترین امکاناتی است که برای هر سازمانی حائز اهمیت است. اینکه کمد بایگانی ریلی چست، چه مزیت هایی دارد و قیمت کمد بایگانی ریلی را در این مقاله به تفصیل برای شما بیان خواهیم کرد.

اطلاعات بیشتر...

مزیت استفاده از قفسه کتابخانه فلزی متحرک در کتابخانه دانشگاه

استفاده از قفسه کتابخانه فلزی متحرک یکی از راه حل های بهینه سازی فضای کتابخانه ها می باشد که به منظور سر و سامان دادن به کتاب ها و همچنین اسناد و مدارکی که باید بایگانی شوند می باشد. در فضای کم می توان راه حل هایی را با قفسه بندی ریلی برگزید که از لحاظ اقتصادی و محیطی مقرون به صرفه تر می باشد.

اطلاعات بیشتر...

قیمت قفسه فلزی را چگونه به دست آوریم؟

قیمت قفسه فلزی با توجه به نوع مواد استفاده شده در آن، تعداد طبقات، پیچیدگی در نصب و اندازه ی آن نیز محاسبه می شود.

اطلاعات بیشتر...

مزایای قفسه انباری راک به منظور بهبود کارایی انبار شما

استفاده از قفسه انباری راک، یکی از بهترین انتخاب ها برای انبارهای در حال رشد و توسعه می باشد که مدیران انبار می توانند قبل از فکر به جابجایی و تغییر مکان انبار به تغییرات انبار و بهینه سازی محیط بپردازند.

اطلاعات بیشتر...

عوامل تاثیرگذار در انتخاب قفسه فلزی

اگر نگاهی به انبارهای نگهداری مواد و محصولات بیندازیم متوجه می شویم که اغلب آن ها از جنس قفسه های فلزی هستند، امروزه کیفیت قفسه های انبار نقش بسیار مهمی را در ایمنی و صرفه جویی هزینه های انبار ایفا می کند. قفسه های فلزی علاوه بر افزایش دید و قابلیت اطمینان، مزایای دیگری را نیز به همراه دارد که به ویژه در انبارها، کارخانه ها و محیط های صنعتی امروزی سودمند است. استفاده از فولاد در قفسه بندی انبار یکی از کارآمدترین فلزهایی است که تا به حال امتحان خود را به خوبی پس داده است. فولاد مزایای مختلفی مانند ثبات، دوام و قابلیت اطمینان نسبت به بیشتر مواد دیگر را فراهم می کند. حال می خواهیم در مورد اینکه چرا باید قفسه بندی انبار خود را از جنس فلز باکیفیت انتخاب کنیم، صحبت کنیم. با اوژن همراه باشید.

اطلاعات بیشتر...

چگونه فضای اداری را به حداکثر برسانیم؟

برای بهره وری از حداکثر فضای موجود در اداره، شرکت، سازمان و یا دفتر خود نیاز می باشد که از کاغذبازی به منظور ثبت اسناد و مدارک، یادداشت های روزانه و بایگانی های مدارک منسوخ شده جلوگیری کنیم. دفتر کار مکانی است که بسیاری از ما بیشتر روز خود را در آنجا می گذرانیم و بنابراین مهم است که این فضایی باشد که در آن احساس مثمر ثمر بودن، تمرکز و راحتی داشته باشیم.

اطلاعات بیشتر...

قفسه بندی FIFO در مقابل LIFO

نوع سیستم قفسه بندی انباری که برای انبار خود انتخاب می کنید می تواند تأثیر بسزایی بر ظرفیت قفسه بندی انبار، مدیریت موجودی و بهره وری انبار داشته باشد. انتخاب نوع مناسب سیستم قفسه بندی انبار برای انبار شما، چه LIFO و چه FIFO ، به انواع محصولاتی که قفسه بندی می کنید و همچنین فرایندهای انبار شما بستگی دارد.

اطلاعات بیشتر...

چگونه فضای انبار را با قفسه بندی عمودی به حداکثر برسانیم؟

اگر در مشاغلی هستید که دارای انبار هستند، مطمئنا از مشکل مشترک اکثر صاحبان و مدیران انبار باخبر هستید. اکثر آن ها با چالش کمبود فضا روبرو هستند و به دنبال به حداکثر رساندن فضای قفسه بندی و به حداقل رساندن هزینه های عملیاتی هستند. راه حلی ساده برای رویارویی با این چالش به ظاهر مشکل وجود دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

اطلاعات بیشتر...
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  بعدی  آخرین
مشاوره رایگان و کارشناسی تخصصی