» مقالات » نگهداری کالا

نگهداری مواد غذایی در دوران کرونا

توصیه هایی در مورد کار با مواد غذایی و بسته بندی آن در حالی که در محاصره کرونا ویروس هستیم، وجود دارد که با ذخیره سازی ایمن، بهترین محافظت را برای نگهداری مواد غذایی در انبار خود به و جود آورید.

اطلاعات بیشتر...

خرید قفسه انبار

اوژن، برای خرید قفسه انبار نظیر: خرید قفسه انبار پالت راک، ایزی راک، خرید قفسه انبار خود راهرو، پانل راک، بالکی راک، قفسه بندی انبار مشبک، قفسه بندی سردخانه ایی (گالوانیزه) و فروشگاهی به صورت ثابت، متحرک، ریلی و تمام اتوماتیک راهنمایی های لازم را در این مقاله گنجانده است.

اطلاعات بیشتر...

انبار مکانیزه چیست؟

مکانیزه کردن انبار، اتوماسیون سازی انبار و هوشمند سازی انبار در دو بخش سیستم مکانیزه فرآیند و انبار مکانیزه فیزیکی می باشد که در این مقاله به تعریف انبار مکانیزه، انواع و نحوه اتوماسیون سازی انبار می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

پالت راک چیست؟

قفسه بندی پالت راک تا حد زیادی می تواند در انبار و صنعت کسب و کار ما مفید واقع شود. با گذشت زمان توانستیم با استفاده از طیف گسترده و طراحی متنوعی از قفسه راک، از آن در قفسه بندی کتاب و کمدهای بایگانی بهره مند شویم.

اطلاعات بیشتر...

5 نکته برای خرید قفسه راک

در این مقاله سعی گردیده است که در مورد نحوه خرید قفسه راک و مواردی که در خرید قفسه راک باید در نظر بگیریم را به تفصیل بیان کنیم. زیرا تجهیزاتی که بتوانند در عملیات انبارداری و ذخیره سازی محصولات به خوبی عمل کنند، در واقع می توان انتظار داشت که سود بیشتری هم داشته باشند.

اطلاعات بیشتر...

اندازه گیری قفسه پالت راک

اطلاع از اندازه و ظرفیت قفسه بندی انبار خود به ما در جهت تصمیم بهتر در زمان جابجایی، افزودن قفسه پالت راک به انبار، ظرفیت و میزان بار ذخیره شده در قفسه ها کمک شایانی خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر...

رعایت موارد بهداشتی انبار در دوران کرونا

برای اینکه محیط کار و انبار را ضدعفونی و موارد بهداشتی را در دوران کرونا رعایت کنیم، مجموعه ایی از دستورالعمل ها هستند که می توانند به بهداشت محیط کار و انبار کمک شایانی کنند. به همین منظور در دوران کرونا لازم است که تمامی این موارد رعایت گردد.

اطلاعات بیشتر...

مدیریت و قفسه بندی انبار کوچک

در انبارها و سایر تأسیسات ذخیره سازی، مسلماً فضا با ارزش ترین دارایی است. با استفاده از بهترین استفاده از فضای انبار خود، مشاغل کوچک می توانند میزان کالایی را که می توانند درانبار کوچک خود ذخیره کنند با مدیریت انبار به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

اطلاعات بیشتر...

سقوط قفسه پالت راک

سقوط قفسه پالت راک یا ریزش قفسه بندی کاملاً قابل پیشگیری است و فقط به دلیل مواد بی کیفیت، نصب بی کیفیت، آموزش نادرست، خرید قفسه پالت راک دست دوم و یک سری اشتباهات رایج در قفسه بندی ممکن است به وجود آید.

اطلاعات بیشتر...

مجموعه های موزه ایی در آینده

مجموعه های موزه ایی و گالری ها در آینده می توانند تغییرات و الهاماتی را در افراد به وجود بیاورند. مجموعه های موزه ایی می توانند عجیب و غریب، جذاب، تأیید کننده، لذت بخش و چالش برانگیز باشند. آنها احساسات را برانگیخته و ایده ها را تحریک می کنند.

اطلاعات بیشتر...

قفسه بندی انبار مواد شیمیایی

مناطق قفسه بندی انبار مواد شیمیایی در محیط آزمایشگاه ها شامل انبارهای مرکزی، انبارها، مناطق کار آزمایشگاهی، کابینت های انبارداری، یخچال و فریزر می باشد. این مقاله راهنمایی عملی در مورد مکان و چگونگی نگهداری مواد شیمیایی، به ویژه برای انبار شرکت های کوچک و متوسط ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر...

امنیت لیفتراک در انبار

برخی از تصادفات لیفتراک از جدی ترین انواع خطرات در انبارها است. امنیت لیفتراک در انبار به دلیل اینکه با کارگران و عابرین پیاده ایی که در انبار کار می کنند رابطه ی مستقیمی دارد از جدی ترین مسائل ایمنی در انبار می باشد.

اطلاعات بیشتر...

انواع قفسه بندی انبار

برای داشتن قفسه هایی متناسب با انبار خود، ما به تجزیه و تحلیل مفصلی از انواع قفسه بندی انبار می پردازیم تا بتوانیم در یافتن بهترین قفسه انبار به شما کمکی کرده باشیم. همانطور که می دانیم نوع قفسه بندی که برای انبار خود انتخاب می کنیم بستگی مستقیم به بودجه، سازماندهی و گردش مستقیم محصولاتمان دارد.

اطلاعات بیشتر...

پالت فلزی

پالت های فلزی مزایای ایمنی و بهره وری قابل توجهی نسبت به پالت های چوبی و پلاستیکی دارند و برای شرکت هایی که به دنبال افزایش بازده سرمایه گذاری هستند، انتخاب برتری هستند.

اطلاعات بیشتر...

قفسه بندی انبار سنگین

قفسه بندی انبار سنگین در انواع قفسه بندی پالت راک برای ذخیره بارهای سنگین و حجیم مورد استفاده قرار می گیرد که در اینجا به انواع این نوع قفسه بندی و مزایای آن می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

اجزای قفسه بندی پالت راک

اجزای قفسه بندی پالت راک عبارتند از: صفحه پایه یا پایه کف، ستون یا پست، برسینگ یا مهاربند، لنگرهای پیچ و مهره، قاب ها، ناخونی و غیره. قفسه پالت راک یکی از پرکاربردترین سیستم های ذخیره سازی مواد در انبارهای بزرگ، مراکز توزیع، کارخانه های تولیدی و سایر تأسیسات ذخیره سازی بوده است.

اطلاعات بیشتر...

امنیت قفسه های فلزی و انبارها

ایمنی در برابر آتش در انبارها و قفسه های فلزی، اقدامات بکار گرفته شده، محافظت های فعال و غیرفعالی که از قفسه های فلزی و انبارها می توانیم داشته باشیم و سیستم های آتش نشانی و اطفای حریق اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی را با هم در این مقاله بررسی می کنیم.

اطلاعات بیشتر...

استاندارد قفسه بندی انبار

امروزه تنوع زیادی از سیستم های قفسه بندی انباردر دسترس است، بنابراین هنگام تهیه قفسه، برای تجهیز انبار خود باید مواردی را درنظر گرفت. اینکه چه مواردی را باید درنظر گرفت؟ استانداردهای قفسه بندی انبار مناسب ما چیست؟ میزان ارتفاع قفسه بندی انبار چقدر است؟ و اینکه هر کدام چه ویژگی هایی باید داشته باشند را به تفصیل در این مقاله تشریح می کنیم.

اطلاعات بیشتر...

چه نوع دسته بندی هایی از انبار وجود دارد؟

انبار مکانی برای ذخیره سازی و نگهداری کالا و اقلام مورد نیاز هر سازمان است. بنابراین حائز اهمیت است که بدانیم چه نوع دسته بندی هایی از انبار وجود دارد. در این مقاله به توضیح انواع انبارها بر اساس دسته بندی کالاهایی که در آن ها نگهداری می شود و همچنین مالکیت آن ها می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

قفسه بندی انبار قطعات یدکی

نقش انبار قطعات یدکی، انبار کردن تمام قطعات ضروری، مواد و ابزارهای لازم برای حفظ و نگهداری از خط تولید برای بهره برداری درست از مواد می باشد.

اطلاعات بیشتر...
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  بعدی  آخرین
مشاوره رایگان و کارشناسی تخصصی