» مقالات » ویروس کرونا-مقاله » استفاده از اوزون برای مقابله با ویروس کرونا

استفاده از اوزون برای مقابله با ویروس کرونا


استفاده از اوزون برای مقابله با ویروس کرونا


استفاده از اوزون برای مقابله با ویروس کرونا

 

چیزی که باید قبل از خواندن و تفسیر مقاله ی  استفاده از اوزون برای مقابله با ویروس کرونا به یاد داشته باشید و درک کنید این است که بدانید:

 • اوزون، ماده اکسید کننده بسیار قوی است.
 • اوزون به صورت گاز، در صورت استنشاق مقدار زیاد برای انسان مضر است.
 • اوزون، از قبل برای استریل و ضد عفونی کردن آب، غذاهای دریایی، سبزیجات، میوه ها، فاضلاب، پساب و موارد دیگر استفاده می شود.
 • امروزه اوزون در حال حاضر برای کاربردهای مختلف پزشکی مانند ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی، برای درمان زخم های آلوده، اختلال در گردش خون، اختلالات دستگاه های عصبی، تخریب ماکولا، بیماری های ویروسی، روماتیسم و آرتروز، سرطان، SARS، ایدز مورد استفاده قرار می گیرد.
 • اگرچه اوزون یک گاز است، اما پیشرفت در فن آوری استفاده از آن باعث شده است که می توان آن را به اشکال مختلف و روش های مختلفی استفاده کرد.
 • لطفاً مقاله در مورد اوزون را مطالعه نمایید.
 • هرگز از قبل اوزون درمانی را  بدون نظارت حرفه ای پزشکی انجام ندهید. مخصوصاً وقتی  اوزون به صورت گاز استنشاق می شود. در صورت عدم اطمینان از استنشاق اوزون به هر مقدار جلوگیری کنید.
 • حد مجاز قرار گرفتن در معرض برای ازن 0.1 پی پی ام  ( 0.2 میلی گرم در متر مکعب) است. طبق گفته NIOSH، سطح ازن 5 ppm و بالاتر بلافاصله برای زندگی یا سلامتی خطرناک تلقی می شود.
 • مهمترین چیز این است که اوزون کنترل شده عالی است، اوزون کنترل نشده در هنگام توجه به کاربردهای پزشکی بدترین است. برای سایر کاربردهای غیر پزشکی مانند ویروس کشی، ضد عفونی کننده مواد غذایی، غذاهای دریایی گوشت، سبزیجات و میوه ها استفاده از اوزون نتایج بهتری خواهد داشت.

 

بر اساس همه این موارد ذکر شده، می توانیم درک کنیم که در حال حاضر به نظر می رسد اوزون راه حل امیدوار کننده ای علیه ویروس کرونا است، اما تحقیقات و آزمایشات بسیاری باید برای استفاده از اوزون برای مقابله با ویروس کرونا انجام شود. به خصوص دانشمندان باید در دوزهای مختلف غلظت، رفتارهای ویروس کرونا را در برابر اوزون آزمایش کنند.

 

 استفاده از اوزون برای مقابله با ویروس کرونا 

همانطور که از همه موارد فوق مطالعه نمودید، می توان فهمید که شروع به گسترش ویروس کرونا از حیوانات و غذاهای دریایی است. بنابراین قدم 


اول و بسیار مهم  این است که هرگز گوشت خام، غذاهای دریایی یا  گوشت نیمه پخته شده را نخورید. از خوردن گوشت یا غذاهای دریایی پرهیز کنید تا شیوع ویروس کرونا کنترل شود و یک پادزهر برای این ویروس داشته باشید.

 

دوم تولید کننده میکرو نانو اوزون خانگی و تولید کننده اوزون در منزل خود داشته باشید. و هر زمان که می خواهید هر نوع گوشت یا غذاهای دریایی یا سبزیجات یا میوه ها را بپزید، همیشه آن ها را در آب آشامیدنی اوزون میکرو نانوبی خرد کنید. به سادگی آن ها را در آب میکرو نانو حباب شستشو دهید، این نه تنها ویروس ها و باکتری ها را از بین می برد بلکه باعث حذف هرگونه سموم دفع آفات یا مواد شیمیایی یا آنتی بیوتیک های موجود در آن می شود. پدهای برش، چاقو و دستکش را در این آب حباب اوزون قرار دهید.

 

سوم، از دستگاه های تصفیه هوا اوزون برای ضد عفونی کردن جو اطراف خود در اتاق ها، مطب ها، بیمارستان ها و غیره استفاده کنید. دستگاه های قابل حمل اوزون در بازار وجود دارد که بتوانند هوا را برای مناطق کوچکتر ضدعفونی کنند. با ضد عفونی کردن هوا برای زمان خاص ذکر شده توسط تولید کنندگان نه تنها بوی بد را از بین می برد بلکه ویروس ها و باکتری های تولید شده از هوا را نیز از بین می برد و می توانیم  استفاده از اوزون برای مقابله با ویروس کرونا را به کار ببندیم. به یاد داشته باشید هنگام پخش اوزون در آن منطقه بسته وارد نشوید. پس از خاموش شدن تجهیزات اوزون، تمام درهای پنجره ها را باز کرده و تا 30 دقیقه صبر کنید و سپس وارد آن منطقه شوید.

 

مقاله چگونه ازن ویروس کرونا را از بین می برد را مطالعه نمایید.چهارم، برای تمیز کردن خانه، محل کار یا اتاق خود از روش های سنتی استفاده کنید. این باعث می شود هوا از باکتری ها و ویروس ها پاک شود.

 

پنجم، غذاهای بهداشتی و وگان را تمرین کنید، زیرا با توجه به این مورد از ویروس کرونا، به وضوح دیده می شود که از غذاهای غیر گیاهی سرچشمه گرفته است. بنابراین سعی کنید غذاهای وگان (گیاهی) را تمرین کنید، در صورت لزوم پروتئین و ویتامین های B12 را به ندرت مصرف کنید. نوشیدنی های سالم را برای نوشیدنی های خود انتخاب کنید. اکثر دنیا چای و قهوه می نوشند ، سعی کنید در عادت های روزانه چای سبز آلی خوبی دریافت کنید ، این باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. مقدار زیادی چای ارگانیک سبز خوب با ترکیبات گیاهی مانند چای موجود در این لینک تقویت شده است. من از این چای ها استفاده می کنم زیرا آن ها نه تنها تقویت کننده سیستم ایمنی عالی هستند بلکه بسیار طراوت بخش و بسیار جذاب هستند.

 

حال می خواهیم در مورد امکان درمان عفونت ویروس کرونا و استفاده از اوزون برای مقابله با ویروس کرونا صحبت کنیم.


آرزو می کنیم که عفونت ویروس کرونا دیگر شیوع نداشته باشد، اما اگر به ویروس کرونا آلوده شدید چه کاری انجام دهیم.

 • اول از همه، با نزدیکترین خدمات پزشکی خود مشورت کنید و سعی کنید تشخیص دهید که مبتلا به عفونت واقعی ویروس کرونا هستید یا خیر. 
 • اگر به ویروس کرونا آلوده شده اید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که خود را قرنطینه کنید و  از ماسک صورت استفاده کنید. فاصله را در  1 متر با هر فرد دیگری حفظ کنید. به این ترتیب از گسترش بیشتر ویروس کرونا کمک خواهید کرد.
 • اکنون تحت نظارت حرفه ای سعی کنید روش های درمانی مختلف استفاده از اوزون برای مقابله با ویروس کرونا را انجام دهید. 

 

منبع: researchgate.net

www.ozhanco.com

 

نویسنده: شیدا عمادی

بازگشت به لیست
مشاوره رایگان و کارشناسی تخصصی