» مقالات

سیستم های مرتبط با سیستم مدیریت انبار

بسته به نوع فعالیت انبار، سیستم WMS، بین انواع زیرسیستم های، ارتباطی یکپارچه ایجاد کرده و تمامی اجزا و سیستم های انبار را (اعم از سخت افزاری و نرم افزاری) به یکدیگر مرتبط و مدیریت می کند که در ادامه به مهم ترین موارد اشاره شده است:

اطلاعات بیشتر...

مزایای برنامه های آموزشی در شرکت ها

در این مقاله به ادامه ی مزایای ایجاد شده از اجرای برنامه های آموزش و توسعه برای بهره مندی کارمندان شرکت می پردازیم. و به مواردی همچون: سبک های رهبری موقعیتی، رهبری معتبر، مدیریت عملکرد زمان، قدرت مذاکره، مبانی مدیریت عملکرد و ... می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

برنامه های آموزش و توسعه برای بهره مندی از کارمندان شرکت

آموزش کارکنان می تواند سال ها تجربه را به مجموعه مهارت های شخصی بیفزاید و هم به افراد و هم به شرکت ها رشد مورد نظر خود را بدهد. بهترین برنامه های آموزشی شرکتی هم به نفع اعضای تیم است و هم به نفع صاحبان مشاغل است. مزایای برنامه های آموزشی شرکتی: آموزش ارتباط تیمی، عادت موثر برای کار از راه دور، همکاری پویا برای تیم آموزش، آموزش ارزیابی DiSC و کشف سبک کاری شما، مهارت ارائه تأثیرگذار، مبانی مربیگری، حل تعارض، تصمیم گیری مطمئن، هوش هیجانی را در این مقاله به طور مفصل تشریح می کنیم.

اطلاعات بیشتر...

عوامل موثر بر مکان یابی انبار

در تعیین مکان یک انبار فاکتورهای خارجی متعددی نیز باید در نظر گرفته شوند که می توان به: محدودیت مربوط به تهیه زمین، هزینه های آماده سازی محل، موقعیت تقریبی مبدا و مقصد کالاها، اندازه و شکل مکان، دسترسی به مکان، ظرفیت مکان، خصوصیات مکان، فاکتورهای ساختمانی، ایمنی، قوانین و انضباطات محلی، داشتن اهداف خاص، تبلیغات اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر...

مکان یابی انبار

تعیین موقعیت های مکانی ممکن برای انبارها از سازمانی به سازمان دیگر و از موقعیتی به موقیعت و زمان دیگر تفاوت دارد. تصمیم گیری در این مورد، به برنامه ریزی دقیق و پیش بینی درست و مقداری تجزیه و تحلیل نیاز دارد.

اطلاعات بیشتر...

روش های ساماندهی کتابخانه محتوای سازمانی

مشکل بسیاری از تیم های بازاریابی این است که آن ها تمام وقت خود را صرف جستجوی محتوا به جای سازماندهی آنچه دارند و ایجاد کتابخانه محتوا می کنند. یک کتابخانه محتوای سازمان یافته می تواند به ساده سازی جریان کار شما کمک کند، در وقت شما صرفه جویی کرده و به شما امکان می دهد پست ها را به راحتی مورد استفاده قرار دهید. بنابراین، چگونه سازماندهی کتابخانه محتوای خود و افزایش موجودی خود را انجام می دهید؟

اطلاعات بیشتر...

بخش دوم: طراحی و اجرای قفسه بندی انبار

در این بخش به ادامه ی بررسی برنامه ریزی طراحی و اجرای قفسه بندی انبار و در نهایت مرحله ی پایانی قفسه بندی و چیدمان انبار به صورت طراحی اولیه و یا طراحی مجدد انبار می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

بخش اول: طراحی و اجرای قفسه بندی انبار

قابل درک است که تغییر در کل عملیات انبار برای شما استرس آور باشد. در هر صورت، طراحی یک انبار و اجرای قفسه بندی انبار مسئله ایی مهم و بزرگ در ادامه ی کسب و کار و تجارت شما می باشد.

اطلاعات بیشتر...

ایمنی در طراحی قفسه بندی انبار ( سازه فلزی مقطع باز یا مقطع بسته؟)

ایمنی در فضای داخلی انبارها تا حد زیادی به شرایط هر سیستم ذخیره سازی و قفسه بندی انبار بستگی دارد. بنابراین برای حفظ سطح عالی ایمنی و کیفیت در انبار 7 عامل را مورد بررسی قرار می دهیم.

اطلاعات بیشتر...

قفسه بندی کتابخانه دانشگاه ها و مدارس

کتابخانه دانشگاه ها و مدارس مکانی برای یادگیری، تحقیق، پژوهش و اکتشاف است. بنابراین انتخاب چیدمان و قفسه بندی مناسب برای فضای نگهداری کتاب ها به منظور دستیابی به موفقیت، ضروری می باشد.

اطلاعات بیشتر...

قفسه بندی انبار مواد غذایی

انبارهای توزیع غذا به دلیل عملکرد و رعایت مقررات، با چالش های منحصر به فرد مدیریت مواد غذایی روبرو هستند.اگر شما از قفسه بندی انبار مواد غذایی اعم از کالاهای خشک، سرد، یخچالی یا یخ زده استفاده می کنید، باید با این موضوع آشنا باشید که استانداردهای بهداشت، رعایت بهداشت و کارایی ذخیره سازی در نگهداری آن ها مشابه هستند.

اطلاعات بیشتر...

قفسه بندی انبار متحرک یا قفسه بندی انبار ثابت؟

قفسه بندی انبار و نحوه ی نگهداری محصولات در انبار یکی از اساسی ترین نکاتی است که در انتخاب آن باید مواردی را در نظر گرفت. به طور کلی نحوه ی ذخیره سازی در انبارها به دو دسته ی قفسه بندی انبار ثابت و قفسه بندی انبار متحرک تقسیم می گردد.

اطلاعات بیشتر...

چرا کتابخانه ها را دوست دارم؟

موفقیت کتابخانه ها را می توان در گرو کتابداران حرفه ایی و دوستدار کتاب دانست. دستیاران کتابخانه هایی که از همنشینی با کتاب خوشحال هستند و با کمک به کتابخوان ها حس بهتری دارند. آن ها مشاوره های رایگان خود رابی دریغ در اختیار کتابخوان ها می گذارند. در این مقاله از زبان کتابدار انگلیسی نوشته ها ترجمه گردیده است که در مورد اهمیت کتابخانه ها درگذشته و حال صحبت می کند و بیان می کند که چرا کتابخانه ها را دوست دارد.

اطلاعات بیشتر...

برآورد قیمت قفسه بندی انبار

فاکتورهای زیادی در برآورد قیمت قفسه بندی انبار وجود دارند که باید درنظر گرفته شوند. برای دستیابی به دقیق ترین برآورد هزینه قفسه بندی انبار بهتر است که با شرکت مجری و تولید کننده قفسه انبار و همچنین با شرکت حمل و نقل کالای خود مشورت نمایید.

اطلاعات بیشتر...

شرکت های قفسه بندی انبار

از آنجایی که انتخاب بهترین سیستم قفسه بندی انبار دغدغه ی زیادی برای مسئولین انبار و یا مدیران کسب و کارهای کوچک ایجاد کرده است ما بر آن شدیم که چند شرکت معتبری که در این زمینه فعالیت دارند و می توانند در انتخاب بهترین نوع قفسه بندی انبار به شما کمک شایانی کنند را معرفی کنیم.

اطلاعات بیشتر...

طراحی سیستم های ذخیره و بازیابی بار واحد مکانیزه

عملکرد موفق سیستم ذخیره و بازیابی بار واحد مکانیزه به طراحی صحیح و فرآیند بهینه سازی بستگی دارد. در این مقاله، یک الگوی طراحی سیستم ذخیره و بازیابی بار واحد مکانیزه برای سیستم های قفسه بندی یک راهرو و چند راهرو معرفی شده است.

اطلاعات بیشتر...

امنیت در بایگانی اسناد

برای حفظ امنیت بایگانی اسناد در این مقاله 6 مورد را ذکر کرده ایم که اطلاعاتی را در مورد تعیین مکان مناسب، استفاده از کمد بایگانی که بتواند امنیت بایگانی اسناد را تامین نماید را کسب خواهید نمود تا در زمان نگهداری اسناد و مدارک بتوانیم آن ها را از تمامی خطرات انسانی و طبیعی در امان نگه داریم.

اطلاعات بیشتر...

سیستم های قفسه بندی انبار

سیستم های قفسه بندی انبار در حال حاضر به سیستم انبارداری از کف، قفسه بندی ثابت، قفسه بندی متحرک و انباداری خاص تقسیم بندی می شوند.

اطلاعات بیشتر...

تدارکات و لجستیک در انبار مکانیزه

تدارکات و لجستیک دارای فرآیندهایی است که با اتوماسیون سازی و مکانیزاسیون مزیت هایی را در ذخیره انرژی به ارمغان می آورند. در این مقاله مزیت های انبار مکانیزه در ساده سازی فرآیندهای تدارکات و لجستیک را مورد بحث قرار می دهیم.

اطلاعات بیشتر...

نگهداری مواد غذایی در دوران کرونا

توصیه هایی در مورد کار با مواد غذایی و بسته بندی آن در حالی که در محاصره کرونا ویروس هستیم، وجود دارد که با ذخیره سازی ایمن، بهترین محافظت را برای نگهداری مواد غذایی در انبار خود به و جود آورید.

اطلاعات بیشتر...
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  بعدی  آخرین
مشاوره رایگان و کارشناسی تخصصی