» مقالات

قفسه بندی انبار سنگین

قفسه بندی انبار سنگین در انواع قفسه بندی پالت راک برای ذخیره بارهای سنگین و حجیم مورد استفاده قرار می گیرد که در اینجا به انواع این نوع قفسه بندی و مزایای آن می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

اجزای قفسه بندی پالت راک | قفسه پالت

اجزای قفسه بندی پالت راک عبارتند از: صفحه پایه یا پایه کف، ستون یا پست، برسینگ یا مهاربند، لنگرهای پیچ و مهره، قاب ها، ناخونی و غیره. قفسه پالت راک یکی از پرکاربردترین سیستم های ذخیره سازی مواد در انبارهای بزرگ، مراکز توزیع، کارخانه های تولیدی و سایر تأسیسات ذخیره سازی بوده است.

اطلاعات بیشتر...

سیستم بایگانی ریلی چیست؟

بایگانی ریلی یکی از سیستم های ذخیره سازی و نگهداری اسناد و مدارک، از بهترین سیستم های بایگانی است. در این مقاله به انواع سیستم های بایگانی ریلی، زمان پیدایش و نحوه کاربری این سیستم ها می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

امنیت قفسه های فلزی و انبارها

ایمنی در برابر آتش در انبارها و قفسه های فلزی، اقدامات بکار گرفته شده، محافظت های فعال و غیرفعالی که از قفسه های فلزی و انبارها می توانیم داشته باشیم و سیستم های آتش نشانی و اطفای حریق اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی را با هم در این مقاله بررسی می کنیم.

اطلاعات بیشتر...

چرا بایگانی فیزیکی در دنیای دیجیتال ضروری است؟

بایگانی فیزیکی در طول زمان به طور پیوسته دغدغه ی تمام اقشار بوده است، ما در این مقاله به این موضوع که چرا بایگانی فیزیکی در دنیای دیجیتال هنوز یک ضرورت است می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

استاندارد قفسه بندی انبار

امروزه تنوع زیادی از سیستم های قفسه بندی انباردر دسترس است، بنابراین هنگام تهیه قفسه، برای تجهیز انبار خود باید مواردی را درنظر گرفت. اینکه چه مواردی را باید درنظر گرفت؟ استانداردهای قفسه بندی انبار مناسب ما چیست؟ میزان ارتفاع قفسه بندی انبار چقدر است؟ و اینکه هر کدام چه ویژگی هایی باید داشته باشند را به تفصیل در این مقاله تشریح می کنیم.

اطلاعات بیشتر...

علائم ویروس کرونا چیست؟

سه عامل اصلی طبق بیانیه ی سازمان بهداشت جهانی WHO شامل: تب، سرفه ی خشک و مشکلات تنفسی می باشد و از علائم دیگر می توانیم به سردرد، گرفتگی عضلانی، تیر کشیدن و سنگینی در قفسه سینه می توان اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر...

گاز ازون چیست؟

گاز ازون یک اکسید کننده بسیار قوی است که با آب و مواد آلی سریع واکنش نشان میدهد و به عنوان ضدعفونی کننده بسیار قوی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات بیشتر...

راهنمای استفاده از ماسک در برابر ویروس کرونا

این مقاله اطلاعات مربوط به بهداشت عمومی در مورد چگونگی استفاده ی افراد از ماسک یا روکش پارچه ای صورت هنگام نیاز، خروج یا ترک خانه برای مدت زمانی کوتاه برای تهیه کالاها یا خدمات ضروری ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر...

دستورالعمل های مراقبت خانگی در برابر کرونا

در این مقاله دستورالعمل های مراقبت خانگی برای افراد دچار علائم تنفسی کووید- 19 یا همان ویروس کرونا که شامل تب، سرفه و تنگی نفس می شود، ارائه شده است.

اطلاعات بیشتر...

چگونه محیط خانه را ضدعفونی کنیم؟

اولین چیزی که باید بدانید این است که تمیز کردن با ضدعفونی کردن دو مقوله ی متفاوت هستند. بنابراین ضدعفونی کردن خانه مقوله ایی است که در این روزها باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد هرچند که بیمار نباشید.

اطلاعات بیشتر...

مقایسه SARS و MERS با COVID-19

در حالی که جهان کاملاً در معرض بیماری همه گیر ویروس کرونا COVID-19 است، ما نگاهی به گذشته های SARS، MERS و عوامل بیماری زای زیربنایی آن ها می اندازیم.

اطلاعات بیشتر...

استفاده از اوزون برای مقابله با ویروس کرونا

در حال حاضر به نظر می رسد اوزون راه حل امیدوار کننده ای علیه ویروس کرونا است که قبل از این برای مبارزه با ویروس سارس استفاده گردیده است.

اطلاعات بیشتر...

کاربردهای گاز ازون در بیمارستان ها و کلینیک ها

استفاده از گاز ازون پیشرفت مهمی در زمینه ضد عفونی کنندگی، استریلیزاسیون و میکروب زدایی نشان می دهد. این گاز از هیچ ماده شیمیایی استفاده نمی کند و هیچ گونه مواد شیمیایی خطرناک باقی نمی گذارد و آن را به سالم ترین و موثرترین روش تبدیل می کند.

اطلاعات بیشتر...

چگونه ازون ویروس کرونا را ازبین می برد؟

روش هایی زیادی برای ضدعفونی کردن وجود دارد اما استفاده از گاز ازون برای ازبین بردن پاتوژن هایی مانند: آنفولانزا، سارس و ویروس کرونا اثربخشی 99% دارد.

اطلاعات بیشتر...

9 نکته روانشناسی در مقابله با ویروس کرونا

در این مقاله به نکات روانشناسی در زمان همه گیر شدن ویروس کرونا می پردازیم که می تواند کمکی برای مقابله با استرس و نگرانی در این شرایط باشد.

اطلاعات بیشتر...

انواع کمد بایگانی اداری و کاربردهای آن

از آنجایی که تقریبا همه دفاتر با حجم زیادی از اسناد و پرونده ها روبرو می شوند و محافظت از آن ها حائز اهمیت می باشد به انواع کمد بایگانی و کاربردهای آن می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

چه نوع دسته بندی هایی از انبار وجود دارد؟

انبار مکانی برای ذخیره سازی و نگهداری کالا و اقلام مورد نیاز هر سازمان است. بنابراین حائز اهمیت است که بدانیم چه نوع دسته بندی هایی از انبار وجود دارد. در این مقاله به توضیح انواع انبارها بر اساس دسته بندی کالاهایی که در آن ها نگهداری می شود و همچنین مالکیت آن ها می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

بایگانی مدارک پزشکی

روش بایگانی مدارک پزشکی، از فعالیت گروه بهداشتی، پزشکی و شاخص فعالیت كادر بیمارستانی، از والاترين و با ارزش ترین برنامه ریزی و تصمیم گیری ها می باشد. در این مقاله به فرایند بایگانی مدارک پزشکی،اهم وظایف و فعالیت های این بخش و اهداف اختصاصی بایگانی می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

قفسه بندی انبار قطعات یدکی

نقش انبار قطعات یدکی، انبار کردن تمام قطعات ضروری، مواد و ابزارهای لازم برای حفظ و نگهداری از خط تولید برای بهره برداری درست از مواد می باشد.

اطلاعات بیشتر...
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  بعدی  آخرین
مشاوره رایگان و کارشناسی تخصصی