» منوی هدر » درباره ما » مسئولیت اجتماعی
 انسان عضوی از جامعه، شغل، تمدن یا مذهب است. او فقط یک فرد نیست.(آنتوان دوسنت اگزوپری)

مسئولیت اجتماعی

می دانیم اگر ایران با بحران کم آبی مواجه است، اگر طبیعت رو به نابودی است، اگر بادکنک های کودکان کار به فروش نرفته است، اگر چندین هزار نفر در جاده ها جان می بازند، اگر به کودکی تجاوز می شود و هزاران اگر و امای دیگر، در مقابلش ما مسئولیم. ما در ایجاد چنین مشکلاتی سهیم هستیم وگره این مشکلات زمانی باز خواهد شد که آگاه باشیم که مسئولیم.
 
مسئولیت اجتماعی را می توان خرد جمعی نامید. خردی که یک جامعه با حضور آن چنان قدرتمند عمل می کند که افراد جامعه در آن به تنهایی انرژی و انگیزه ی حرکت را در خود احساس می کنند.
عدم وجود این خرد جمعی یک جامعه را چنان از راه به در می کند که هیچ چیز و هیچ فردی برای آن ها اهمیت چندانی ندارد.
با وجود تکامل در انتظارات و خلق ارزش های نو، مسئولیت اجتماعی شرکتی (CSR) در شرکت ها و سازمان ها به وجود آمد. ارزشی که عنوان می کند:
فروش کالا و خدمات فقط هدف آن ها نیست. جوامع خواهان به وجود آوردن ارزش های مشترکی هستند که به تمامی افراد جامعه نفع برساندو مسئولیت اجتماعی شرکت ها را می توان از سه بعد، اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی مورد بررسی قرار داد.
 
شرکت اوژن سیستم جهان با همکاری تیم مهرآگه مسئولیت اجتماعی خود را در قالب مسئولیت اجتماعی خیرخواهانه به مرحله ی ظهور رسانده است.
تیم مهرآگه با حمایت اوژن به منظور آگاهی بخشی و فرهنگ سازی و همچنین حمایت از زنان سرپرست خانوار و کودکان جامعه، گام بزرگی برای انجام مسئولیت اجتماعی خویش برداشته است.
 
اوژن سیستم جهان بر این باور است که با برداشتن قدم هایی به سوی مهربانی، آشتی با خود، صلح جهانی، با عشق و یکدلی، رهروی آگاهی بخشی از سرزمینمان باشد.
 
بخشی از کارهای انجام شده به عنوان مسئولیت اجتماعی:
  • ساخت کانکس برای زلزله زدگان سرپل ذهاب کرمانشاه
  • حضور در مناطق زلزله زده میانه
  • کمک به تامین منابع آبی سیل زده استان سیستان و بلوچستان 
 
مشاوره رایگان و کارشناسی تخصصی