» منوی هدر » مقالات » نگهداری اسناد

بایگانی ریلی و مزایای آن

کمد بایگانی ریلی یکی از بهینه ترین تجهیزاتی است که در هر ارگان و سازمانی به منظور بهینه سازی فضا می توان از آن بهره مند شد. نگهداری اسناد، مدارک، پرونده ها و زونکن در قفسه های بایگانی می تواند امنیت بالا، طول عمر بیشتر و بهره وری بهتری را به نسبت روش های سنتی و قدیمی برای کارکنان و پرسنل به وجود آورد.

اطلاعات بیشتر...

قفسه کتاب، نگهدارِ یارِ مهربانِ ما

نگهداری از کتاب ها، این یارانِ مهربان، یکی از دغدغه هایی است که ممکن است هر کسی با آن روبرو شده باشد. در این بخش ما به ایده هایی در مورد ساماندهی و نگهداری کتاب در انواع قفسه کتاب می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

قفسه بایگانی زونکن

استفاده از قفسه بایگانی زونکن، می تواند در نظم بخشیدن، دسترسی سریع، صرفه جویی در فضای اداری کمک شایانی کند. در این مقاله می خواهیم از مزیت های کمد بایگانی زونکن و تجهیزاتی که در آن می توان ذخیره سازی کرد صحبت کنیم. استفاده از فایل آویزان، پوشه و زونکن مواردی هستند که هر شرکتی برای ذخیره ی اسناد مهم خود از آن ها بهره مند می شود.

اطلاعات بیشتر...

کمد بایگانی ریلی چه مزیت هایی دارد؟

استفاده از کمد بایگانی ریلی یکی از مهم ترین امکاناتی است که برای هر سازمانی حائز اهمیت است. اینکه کمد بایگانی ریلی چست، چه مزیت هایی دارد و قیمت کمد بایگانی ریلی را در این مقاله به تفصیل برای شما بیان خواهیم کرد.

اطلاعات بیشتر...

مزیت استفاده از قفسه کتابخانه فلزی متحرک در کتابخانه دانشگاه

استفاده از قفسه کتابخانه فلزی متحرک یکی از راه حل های بهینه سازی فضای کتابخانه ها می باشد که به منظور سر و سامان دادن به کتاب ها و همچنین اسناد و مدارکی که باید بایگانی شوند می باشد. در فضای کم می توان راه حل هایی را با قفسه بندی ریلی برگزید که از لحاظ اقتصادی و محیطی مقرون به صرفه تر می باشد.

اطلاعات بیشتر...

چگونه فضای اداری را به حداکثر برسانیم؟

برای بهره وری از حداکثر فضای موجود در اداره، شرکت، سازمان و یا دفتر خود نیاز می باشد که از کاغذبازی به منظور ثبت اسناد و مدارک، یادداشت های روزانه و بایگانی های مدارک منسوخ شده جلوگیری کنیم. دفتر کار مکانی است که بسیاری از ما بیشتر روز خود را در آنجا می گذرانیم و بنابراین مهم است که این فضایی باشد که در آن احساس مثمر ثمر بودن، تمرکز و راحتی داشته باشیم.

اطلاعات بیشتر...

قیمت بایگانی ریلی

قیمت بایگانی ریلی چقدر است؟ این سوالی است که ما همیشه در مورد بایگانی ریلی از مشتریان می شنویم. متأسفانه، پاسخ ساده ای وجود ندارد، اما این مقاله به شما کمک می کند تا دلیل آن را بفهمید.

اطلاعات بیشتر...

چه مواردی را باید در انتخاب کمد کتابخانه در نظر گرفت؟

شرکت هایی که تولید کننده کمد کتابخانه سفارشی هستند، معمولاً مشاوره طراحی رایگان را ارائه می دهند که در آن یک طراح کمد کتابخانه به اداره، شرکت یا خانه شما می آید. طراح، موجودی کتاب، اسناد و مدارک شما را با سایزهای موجود در نظر می گیرد تا بتواند با در نظر گرفتن فضایی که در اختیار دارید بهترین طراحی کمد کتابخانه را به شما ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر...

مزایای برنامه های آموزشی در شرکت ها

در این مقاله به ادامه ی مزایای ایجاد شده از اجرای برنامه های آموزش و توسعه برای بهره مندی کارمندان شرکت می پردازیم. و به مواردی همچون: سبک های رهبری موقعیتی، رهبری معتبر، مدیریت عملکرد زمان، قدرت مذاکره، مبانی مدیریت عملکرد و ... می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

برنامه های آموزش و توسعه برای بهره مندی از کارمندان شرکت

آموزش کارکنان می تواند سال ها تجربه را به مجموعه مهارت های شخصی بیفزاید و هم به افراد و هم به شرکت ها رشد مورد نظر خود را بدهد. بهترین برنامه های آموزشی شرکتی هم به نفع اعضای تیم است و هم به نفع صاحبان مشاغل است. مزایای برنامه های آموزشی شرکتی: آموزش ارتباط تیمی، عادت موثر برای کار از راه دور، همکاری پویا برای تیم آموزش، آموزش ارزیابی DiSC و کشف سبک کاری شما، مهارت ارائه تأثیرگذار، مبانی مربیگری، حل تعارض، تصمیم گیری مطمئن، هوش هیجانی را در این مقاله به طور مفصل تشریح می کنیم.

اطلاعات بیشتر...

روش های ساماندهی کتابخانه محتوای سازمانی

مشکل بسیاری از تیم های بازاریابی این است که آن ها تمام وقت خود را صرف جستجوی محتوا به جای سازماندهی آنچه دارند و ایجاد کتابخانه محتوا می کنند. یک کتابخانه محتوای سازمان یافته می تواند به ساده سازی جریان کار شما کمک کند، در وقت شما صرفه جویی کرده و به شما امکان می دهد پست ها را به راحتی مورد استفاده قرار دهید. بنابراین، چگونه سازماندهی کتابخانه محتوای خود و افزایش موجودی خود را انجام می دهید؟

اطلاعات بیشتر...

قفسه بندی کتابخانه دانشگاه ها و مدارس

کتابخانه دانشگاه ها و مدارس مکانی برای یادگیری، تحقیق، پژوهش و اکتشاف است. بنابراین انتخاب چیدمان و قفسه بندی مناسب برای فضای نگهداری کتاب ها به منظور دستیابی به موفقیت، ضروری می باشد.

اطلاعات بیشتر...

چرا کتابخانه ها را دوست دارم؟

موفقیت کتابخانه ها را می توان در گرو کتابداران حرفه ایی و دوستدار کتاب دانست. دستیاران کتابخانه هایی که از همنشینی با کتاب خوشحال هستند و با کمک به کتابخوان ها حس بهتری دارند. آن ها مشاوره های رایگان خود رابی دریغ در اختیار کتابخوان ها می گذارند. در این مقاله از زبان کتابدار انگلیسی نوشته ها ترجمه گردیده است که در مورد اهمیت کتابخانه ها درگذشته و حال صحبت می کند و بیان می کند که چرا کتابخانه ها را دوست دارد.

اطلاعات بیشتر...

امنیت در بایگانی اسناد

برای حفظ امنیت بایگانی اسناد در این مقاله 6 مورد را ذکر کرده ایم که اطلاعاتی را در مورد تعیین مکان مناسب، استفاده از کمد بایگانی که بتواند امنیت بایگانی اسناد را تامین نماید را کسب خواهید نمود تا در زمان نگهداری اسناد و مدارک بتوانیم آن ها را از تمامی خطرات انسانی و طبیعی در امان نگه داریم.

اطلاعات بیشتر...

نحوه آرشیو مجموعه های عکاسی

در این مقاله ما به بررسی عواملی که باعث از بین رفتن و نابودی عکس ها می شوند می پردازیم و همچنین مواردی را مطرح می کنیم که با استفاده از آن ها از طولانی شدن عمر عکس ها هنگام بایگانی و آرشیو آن ها اطمینان حاصل نمایید.

اطلاعات بیشتر...

نحوه بایگانی اسناد در زونکن

نحوه بایگانی اسناد، مدارک، پرونده ها و زونکن ها به دلیل کمبود فضای فیزیکی دغدغه ای است که برای هر چه بهتر انجام شدن بایگانی ما را مجبور به داشتن برنامه ریزی دقیقی می کند که در این مقاله به آن ها می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

فایل ریلی

مزایا و نحوه کاربری فایل ریلی در ادارات برای صرفه جویی در فضا برای ذخیره سازی انواع فایل، پرونده، زونکن و اسناد و مدارک را با هم در این مقاله برمیشمریم.

اطلاعات بیشتر...

سیستم بایگانی ریلی چیست؟

بایگانی ریلی یکی از سیستم های ذخیره سازی و نگهداری اسناد و مدارک، از بهترین سیستم های بایگانی است. در این مقاله به انواع سیستم های بایگانی ریلی، زمان پیدایش و نحوه کاربری این سیستم ها می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

چرا بایگانی فیزیکی در دنیای دیجیتال ضروری است؟

بایگانی فیزیکی در طول زمان به طور پیوسته دغدغه ی تمام اقشار بوده است، ما در این مقاله به این موضوع که چرا بایگانی فیزیکی در دنیای دیجیتال هنوز یک ضرورت است می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...

انواع کمد بایگانی اداری و کاربردهای آن

از آنجایی که تقریبا همه دفاتر با حجم زیادی از اسناد و پرونده ها روبرو می شوند و محافظت از آن ها حائز اهمیت می باشد به انواع کمد بایگانی و کاربردهای آن می پردازیم.

اطلاعات بیشتر...
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  بعدی  آخرین
مشاوره رایگان و کارشناسی تخصصی