» اخبار

نخستین ایونت در صنعت دارویی با رویکرد انبارداری نوین GSP & GDP

شرکت اوژن سیستم جهان برای اولین بار ایونت انباداری نوین در صنعت دارویی GDP & GSP را برگزار کرد.

اطلاعات بیشتر...

دریافت تندیس محصول برتر دو سال متوالی از نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری Hofex

نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری چهارمین دوره با حضور تعداد زیادی از شرکت های معتبر از تاریخ 24 الی 27 دی ماه سال 1393 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردیدو شرکت اوژن سیستم جهان به عنوان تولید کننده سیستم های نگهداری اسناد و کالا برای دومین بارافتخار دریافت تندیس برترین محصول در گروه سیستم بایگانی ریلی ، از نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری HOFFEX دریافت گردید.

اطلاعات بیشتر...

اجرای پروژه ریل گذاری و قفسه بندی

سازمان توسعه برق ایران در سال 1375 به عنوان يكي از بازوهاي اجرايي وزارت نيرو شکل گرفت و در پي سالها فعاليت ،‌هم اينك در بخش توليد برق به بيش از 95 درصد خودكفايي در ساخت داخل تجهيزات دست يافته است و به موازات آن به توانمندي كشور در ساخت تجهيزات مورد استفاده در بخش هاي توزيع و انتقال رسيده است.

اطلاعات بیشتر...

دریافت تندیس نشان اعتبار وکیفیت از سازمان اجلاس کشوری

درنخستین اجلاس کشوری نشان اعتبار و کیفیت که در تاریخ 23 و 24 بهمن ماه سال 1393 در مشهد مقدس برگزار گردید ، با حضور 110شرکت تولید کننده بود که اوژن افتخار دریافت تندیس نشان اعتبار و کیفیت را در این اجلاس با همت سازمان انجمن ملی کیفیت ایران ، آکادمی ایران IMQ ایتالیا ،آکادمی BRS آمریکا، انجمن مهندسی ارزش ایران و انجمن ها اتحادیه ها و سندیکاهای فعال کشور ، به خود اختصاص داد.

اطلاعات بیشتر...

تعویض نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM

همانطور که می‌دانید پایه‌های تجارت در عصر حاضر بر روی مشتریان هر مجموعه بنا نهاده شده است. مشتری مهمترین عامل رکود یا شکوفایی وضعیت اقتصادی هر واحد تجاری می‌باشد. بنابراین پیش‌بینی و کسب آگاهی از نیازهای مشتریان و تلاش جهت مرتفع نمودن آن‌ها و بالا بردن کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده از مهمترین وظایف شرکت اوژن می باشد. اوژن با شعار مشتری مداری و پاسخگو یی به نیاز های مشتری، اقدام به تعویض نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری( CRM) نمود تا با ارائه یک نرم افزار کاربر پسند و یکپارچه ، خدمات جامع و مفیدی را به مشتریان خودعرضه نماید. با ما همراه باشید.

اطلاعات بیشتر...

گسترش فضای تولید به متراژ 1000 متر مربع در کارخانه اوژن

شرکت اوژن توانمند ترین تولید کننده سیستم های نگهداری اسناد و کالا در ایران، با احداث کارخانه‌ای به مساحت حدود 10000 متر مربع در شهرک صنعتی اشتهارد ( از بزرگترین شهرکهای صنعتی ایران ) و با بهره مندی از قوی ترین تیم های مهندسی در این صنعت ، تلاش دارد با گام های سریع به اهداف خود دست یافته و بخشی تولید کشور را در دست داشته باشد .

اطلاعات بیشتر...

احداث خط رنگ کانوایر تمام اتوماتیک (رباتیک) در کارخانه اوژن

احداث خط رنگ کانوایر تمام اتوماتیک (رباتیک) در کارخانه اوژن

اطلاعات بیشتر...

اوژن سیستم جهان وارد شبکه اینستاگرام شد.

شرکت اوژن در راستای حضور در شبکه های اجتماعی و همگام با پیشرفت در عرصه دنیای اینترنت و جهت دسترسی آسان، شما عزیزان را به شبکه اینستاگرام خود دعوت می نماییم

اطلاعات بیشتر...
مشاوره رایگان و کارشناسی تخصصی