» اخبار » ایونت دوم اوژن سیستم جهان با همکاری ایران دارو برگزار گردید.

ایونت دوم اوژن سیستم جهان با همکاری ایران دارو برگزار گردید.

ایونت دوم اوژن سیستم جهان با همکاری ایران دارو برگزار گردید.

برگزاری ایونت دوم اوژن سیستم جهان در حوزه دارو

 

ایونت دوم اوژن سیستم جهان با همکاری ایران دارو برگزار گردید.

 

این رویداد در حوزه ی آموزش بازرسی انبارهای دارویی با فرمت GDP و GSP منطبق بر GMP PIC/S : 2018  با رویکرد بهینه سازی و هوشمند سازی انواع انبارهای دارویی مورخ 29 مهرماه سال 1399 برگزار گردید.

سخنرانان این رویداد به ترتیب:

 

1- خانم دکتر مژگان آقاجانی 

2- آقای مهندس بابک خادمیان

 

در این رویداد که به دو بخش تقسیم می گردید، بخش اول توسط خانم دکتر مژگان آقاجانی حول محور آموزشی در حوزه دارو آغاز گردید.

 

 

بیان نکاتی از قبیل:

  •  چرا عملیات خوب انبارش و توزیع تا این حد مهم است؟
  •  چرا انبارداری؟
  • الزامات مدیریت کیفیت (Quality Management)
  • ساختمان و تجهیزات انبار دارو
  • موارد استفاده از انواع کپسول های اطفای حریق
  • تقسیم بندی انواع انبارها بر اساس نوع کالاها
  • شکایات مشتری، مرجوعی، داروهای تقلبی و محصولات ریکال
  • فعالیت های تحت قرارداد

و در نهایت در مورد حمل و نقل و توزیع مواد دارویی پرداخته شد.

افرادی که در این رویداد حضور بهم رسانیده بودند از جمله مدیران کارخانه، مدیران و کارشناسان تضمین کیفیت، بازرگانی، انبار، فنی مهندسی و پروژه و برنامه ریزی بودند.

 

در اثنای برگزاری بخش اول سوالاتی که از سمت حضار مطرح می گردید با حوصله پاسخ داده می شد، چالش ها و نگرانی های که از سمت مدیران بخش های مختلف وجود داشت تا حد زیادی با دیگر افراد به اشتراک گذاشته شد.

تایم آزادی را برای استراحت و صرف چای، قهوه و کیک برای حضار در نظر گرفته شده بود که در این بین تیم مستندسازی اوژن سیستم جهان فرصت را غنیمت شمرد و با تعدادی از حضار به مصاحبه پرداخت.

نظرات آن ها در مورد نحوه ی برگزاری رویداد و کیفیت آن پرسیده شد و پیشنهادات و انتقادات آن ها در جهت هر چه بهتر برگزار شدن چنین رویدادهایی به گوش جان سپرده شد. این عزیزان مدیر عملیات لجستیک و مدیر برنامه ریزی و معاون تضمین کیفیت بودند.

 

در بخش دوم رویداد جناب آقای مهندس بابک خادمیان از نحوه ی انبارداری مدرن و دادن اطلاعاتی جهت آگاهی بخشی صنف داروسازی و نگهداری دارو به منظور سهولت و پیشرفت تکنولوژی در جهت انبارداری توضیحات مفصلی ارائه دادند.

 از انواع قفسه بندی انبار صحبت کردند، تمامی آن ها را با معایب و مزایا مورد بررسی قرار دادند و نحوه ی کارکرد هر کدام از آن ها در قالب فیلم و عکس برای حضار تشریح نمودند.

هدف از این بخش، آگاه سازی مدیران بخش های مختلف در حوزه نگهداری دارو - مواد شیمیایی جهت هرچه بهتر شدن نحوه ی انبارداری و پیش به سوی استفاده از تکنولوژی های روز جهان بود.

در پایان بخش دوم حضار به ناهار دعوت گردیدند و بعد از آن از تعدادی مدیران انبار که از راه دور به این جلسه تشریف آورند مصاحبه ای کوچک صورت گرفت و همچنین با مدیر برنامه ریزی پخش دارو یکی از شرکت های معتبر مصاحبه گردید و ایشان نکاتی را در جهت انبارداری و توزیع دارو مطرح نمودند که بسیار حائز اهمیت و کاربردی بود.

اوژن سیستم جهان به عنوان اولین شرکت تولید کننده قفسه بندی انبار هوشمند افتخار آن را داشت که در جمع این عزیزان روز خوشی را به پایان برساند.

 

 تشکر ویژه اوژن سیستم جهان از سازمان های دارویی: ایران دارو، تولید دارو، باریج اسانس، بهستان پخش، آپادانا دارو، سبحان دارو، ادورا طب، سینادارو، گلرنگ و زرین رویا که حضورشان به رویداد گرما بخشید.

 

نویسنده: شیدا عمادی

 

 

 

 


بازگشت به لیست
مشاوره رایگان و کارشناسی تخصصی