» اخبار » خبرگزاری ایلنا بهینه سازی محیط اداری با قفسه بایگانی ریلی اوژن را منتشر نمود

خبرگزاری ایلنا بهینه سازی محیط اداری با قفسه بایگانی ریلی اوژن را منتشر نمود

خبرگزاری ایلنا بهینه سازی محیط اداری با قفسه بایگانی ریلی اوژن را منتشر نمود

 

/Upload/news/ilna-news/library-archives.jpg

 

خبرگزاری ایلنا بهینه سازی محیط اداری با قفسه بایگانی ریلی اوژن را منتشر نمود

خبرگزاری ایلنا، یکی از معروف ترین خبرگزاری های فارسی زبان ایران، رپورتاژآگهی تحت عنوان بهینه سازی محیط اداری با قفسه بایگانی ریلی از اوژن سیستم جهان امروز مورخ 17ام فروردین 1400 در بخش امور اقتصادی بنگاه ها منتشر کرد.

در این رپورتاژآگهی، اوژن مباحثی از قبیل اینکه انواع سیستم های بایگانی چه ویژگی هایی دارند و چه مزیت هایی را برای شرکت ها، ارگان و سازمان ها ایجاد می کند به تفصیل بیان نموده است.

یادآور نمود که سیستم های بایگانی ریلی با استفاده از تکنولوژی جهانی و کیفیت بالا میتوانند بسیاری از دغدغه های مدیران کسب و کارها را نسبت به هزینه های فضای در اختیار داشته به منظور جمع آوری و نگهداری اسناد و مدارک تا حد بسیار زیادی رفع نموده است.

کمد بایگانی ریلی، قفسه بایگانی هوشمند، کمد بایگانی کشویی، کمدهای نقشه ریلی، قفسه های هوشمند روتواسمارت و کالو اسمارت از دستاوردهای افتخارآفرین شرکت اوژن می باشد.

در این خبر با توجه به اینکه سیستم های بایگانی ریلی، به منظور صرفه جویی در فضای اشغالی، کاهش هزینه ها، کاربری آسان و ... توسط اوژن سیستم جهان در کارخانه ی مستقر در اشتهارد کرج توسط مجرب ترین نیروی متخصص تولید، نصب و بهره برداری می گردد.

به منظور مطالعه ی بیشتر نسبت به مزایای دیگر این سیستم ها به سایت خبری ایلنا مراجعه نمایید.

منبع: سایت خبری ایلنا


بازگشت به لیست
مشاوره رایگان و کارشناسی تخصصی