» اخبار » اوژن سیستم جهان موفق به دریافت گواهینامه بین المللی ایزو 9001 شد.

اوژن سیستم جهان موفق به دریافت گواهینامه بین المللی ایزو 9001 شد.

اوژن سیستم جهان موفق به دریافت گواهینامه بین المللی ایزو 9001 شد.

اوژن سیستم جهان موفق به دریافت گواهینامه بین المللی ایزو 9001 شد

 

اوژن سیستم جهان موفق به دریافت گواهینامه بین المللی ایزو 9001 شد.

 

شرکت اوژن، با بررسی های لازم، با تعیین شاخص های بهبود عملکرد در زمینه کیفیت محصولات، تعهد به بهبود عملکرد در سیستم و ارتقای سازمانی موفق به کسب گواهینامه ی بین المللی ایزو 9001 با ویرایش 2015  در اسفند ماه سال 1399 شد.

گروه صنعتی اوژن سیستم جهان، به دلیل رعایت اصول مدیریت کیفیت و اجرای روش های بهبود یافته ی مدیریت رضایتمندی مشتریان نسبت به محصولات سیستم های بایگانی، قفسه بندی انبار، قفسه بندی کتابخانه ای و قفسه بندی موزه ایی را دریافت نموده است.

استقرار سیستم کیفیت ایزو 9001 به عنوان یک الگوی اثربخش به منظور کارکرد و مدیریت فعالیت های تولیدی و غیرتولیدی همواره در اوژن سیستم جهان مورد تاکید و تایید بوده است.

شرکت هایی که موفق به اخذ گواهینامه ی ایزو 9001 می شوند، به مشتریان خود اعلام می دارند که سیستم باکیفیت موثری در آن شرکت فعالیت می کند.

ایزو 9001 می تواند روشی باشد برای مشتریان یا مصرف کنندگان بالقوه ایی که می خواهند از روند کیفیت محصولات و یا خدمات اطمینان پیدا نمایند، که این محصولات و یا خدمات دارای کیفیت قابل قبولی در این صنعت می باشد یا نه!

در استقرار ایزو 9001 تمامی فرآیندهای سازمان مورد بررسی و تحت کنترل قرار می گیرد؛ به این ترتیب که اگر شرکت اوژن از پروفیل در قفسه بندی خود استفاده می کند و یا سیستم های مقاطع بسته را در تولیدات خود به کار می گیرد، تمامی این فرآیندها از خرید تا تولید، نصب و اجرای آن بر اساس دستورالعمل های تعیین شده، مشخص شده صورت می گیرد.

در صورتی که نیاز به آپدیت و ارتقای فرآیندها مشخص گردد، فرآیندها مورد بازبینی قرار می گیرند و روش های جدید مورد بازبینی و اجرا و تایید قرار می گیرند.

به همین منظور تغییرات سلیقه ایی در اجرای فرآیندها متوقف می گردد که در نهایت به بهبود عملکرد کیفی محصولات و رضایت مشتریان منجر می گردد.

شرکت اوژن، همواره بر رشد و توسعه ی فرآیندهای کیفی خود پایبند است و همچنان با برگزاری و بررسی های عملکردهای سیستم و فرآیندهای تولید به سوی هر چه بهتر شدن پیش می رود تا بتواند به تمامی استانداردهای جهانی دست یابد و این امر مزیتی باشد برای مشتریانی به دنبال مزیت های رقابتی در صنعت تولید سیستم های بایگانی و قفسه بندی انبار هستند.


بازگشت به لیست
مشاوره رایگان و کارشناسی تخصصی