قفسه‌ انبار در فرآیند قفسه‌بندی انبار باید با توجه به شرایط موجود در فضای محیطی انبار و نوع کالاهای موجود، انتخاب شود. از جمله عوامل مختلفی که ممکن است بر انتخاب قفسه‌های مناسب برای قفسه‌بندی انبار تاثیر بگذارند، شامل نوع کالا، اندازه و ابعاد کالا، سطح دسترسی، مدت زمان نگهداری کالا، فضای موجود و محیط انبار است.
اوژن با توجه به ویژگی‌های انبار شما، بهترین قفسه را برای انبار شما پیشنهاد می‌دهد.برای دریافت مشاوره رایگان، ابتدا تصاویر مرتبط را مشاهده کرده و سپس با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مناسب ترین قفسه برای انبار شما کدام است؟

پاسخ این سوال را از کارشناسان ما بپرسید

اوژن اولین تولید کننده قفسه های انبار کالا و بایگانی اسناد در ایران

قفسه ایزی راک ریلی

قفسه بندی انبار ایزی راک ریلی اوژن، برای انبارهایی با بار نیمه سنگین و نیمه حجیم که توسط نیروی انسانی و دستی بارگذاری می‌شوند، مناسب است.

این قفسه ها قابلیت 100% صرفه جویی در فضای انبار را دارد.
بنابراین استفاده از این محصول با توجه به هزینه های زمین، انرژی و نیروی انسانی توجیه بالایی داشته و یکی از به صرفه ترین نوع قفسه بندی در انبار ها می باشد.
قفسه ایزی راک ریلی به منظور نظم بیشتر و همچنین دسترسی آسان به اقلام مختلف استفاده می گردد.

این نوع قفسه ها براساس نیاز مشتری در چند مدل مختلف در ایران تنها توسط شرکت اوژن طراحی و تولید می گردد. جهت مشاهده اینکه آیا این نوع قفسه مناسب انبار کالای شما میباشد بر روی لینک زیر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قفسه ایزی راک ثابت

قفسه بندی انبار با ایزی راک ثابت (بدون ریل) اوژن ، برای انبار هایی با بار نیمه سنگین، نیمه حجیم و سبک با مزیت نصب آسان، بدون استفاده از پیچ و مهره و با قابلیت نصب و تنظیم راحت فضای بین طبقات می باشد.

با استفاده از قفسه ایزی راک ثابت شرکت اوژن، در صورت ایجاد تمهیداتی برای بهره‌وری بهتر از فضای انبار و افزایش دقت و سرعت امور اجرائی انبار، تاثیر مثبت خود را در کاهش بهای تمام شده از طریق کاهش هزینه‌های لجستیک و صرفه‌جویی در سرمایه‌های سازمانی نشان می‌دهد.

با توجه به کاربردهای متنوع شما می توانید دامنه وسیع تری از ابعاد دهانه و عمق را برای انبار خود انتخاب کنید جهت آگاهی از جزئیات بیشتر این نوع قفسه بندی بر روی لینک زیر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قفسه بندی انبار با قفسه پالت راک اتوماتیک

قفسه پالت راک اتوماتیک یا موبایل راک اوژن با حرکت هوشمند و اتوماتیک قفسه ها امکان نگهداری اقلام سنگين، حجیم دارد.
این محصول یکی از پیشرفته‌ترین قفسه‌های اتوماتیک برای بهینه‌سازی فضا در انبارها با اقلام سنگین است چرا که مهم ترین مزیت قفسه بندی صنعتی موبایل راک 300% صرفه جویی در فضای انبار می باشد.

حرکت قفسه‌ها در پالت راک اتوماتیک توسط نیروی محرکه الکتریکی صورت می‌گیرد، و می‌تواند به صورت تکی یا گروهی انجام شود. قفسه بندی صنعتی موبایل راک، بتوسط صفحه نمایشگر گرافیکی، به راحتی قابل کنترل است و همچنین امکان اتصال به نرم‌افزارهای انبار را دارا می‌باشد.

قفسه بندی صنعتی پالت راک اتوماتیک در انبار با اجناسی که برروی پالت یا باکس پالت نگهداری می شوند و برای جابه جایی اقلام از ماشین های حمل بار مثل لیفتراک استفاده می شود، کاربرد دارد.
جهت اطلاع از جزئیات این محصول بر روی لینک زیر کلیک کنید یا با کارشناسان اوژن تماس بگیرید.

فیلم استفاده از قفسه پالت راک اتوماتیک

قفسه بندی انبار با قفسه پانل راک ریلی

قفسه پانل راک ریلی برای استفاده در انبارهایی با کالای پرحجم و وزن متوسط یا نیمه سنگین مناسب است و امکان بارگذاری به صورت دستی را فراهم می‌کند.

حرکت قفسه ها در قفسه بندی انبار ریلی بوسیله نیروی انسانی و بصورت دستی می باشد.

استفاده ازاین نوع قفسه در انبار ها با توجه به هزینه های زمین، انرژی و نیروی انسانی توجیه بالایی دارد چرا که امکان 100 درصد صرفه جویی در فضای انبار بوجود می آید .
قفسه پانل راک ریلی همچنین با دارا بودن نمایشگر گرافیکی عیب‌یاب، امکان تشخیص اشکال را فراهم می‌کند. این سیستم همچنین با ویژگی کلاچ، توانایی خلاص کردن به حالت ریلی مکانیکی و تبدیل به ریلی الکترونیکی را داراست.
جهت اطلاع از جزئیات این قفسه بر روی لینک زیر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مناسب ترین قفسه برای انبار شما کدام است؟

پاسخ این سوال را از کارشناسان ما بپرسید

اوژن اولین تولید کننده قفسه های انبار کالا و بایگانی اسناد در ایران

قفسه انبار

 

سخن آخر

شرکت اوژن سیستم جهان، ارائه دهنده ی انواع سیستم های قفسه بندی انبار، قفسه های صنعتی هوشمند و قفسه های ریلی، بزرگ ترین و باسابقه ترین شرکت تولیدکننده قفسه های انبار است.

جهت مشاوره برای انتخاب بهترین نوع قفسه بندی انبار خود، همین حالا با شماره های 02188838838 و 02188309044 تماس حاصل نمایید. کارشناسان متخصص ما از اولین مرحله تا آخرین مرحله در کنار شما خواهند بود تا بتوانید به ایده آل های خود دست یابید.

منبع: www.ozhanco.com